O nas

Jesteśmy producentem odzieży dziecięcej obecnym na rynku polskim już od kilku lat. Sami  mamy dzieci więc doskonale wiemy jak ważny jest loose blues podczas zabawy z punktu widzenia dziecka oraz brak dziur, plam, kolory, napisy i nadruki wciąż jak nowe nawet po wielokrotnym praniu z punktu widzenia rodzica. Spodnie, bluzy z kategorii „ulubionych potrafią być prane kilka razy w tygodniu. Aby dać Wam ten komfort w swojej ofercie mamy bluzy i spodnie dresowe o różnym kroju, ale zawsze z porządnych dzianin – są polskie i o wysokiej gramaturze. To zapewnia im trwałość. Podstawową gramaturą dresówki (bawełna 95%, 5% elastan), którą stosujemy w naszych spodniach i bluzach jest 240g / mb. Urozmaicamy je już od lat dzianinami produkowanymi w UE (gramatura od 200g do 240 g, bawełna 95%, 5% elastan), aby było ciekawie i kolorowo. Nasze ponadczasowe baggy, które rosną razem z dzieckiem są bardzo trwałe i szczerze polecane do każdej zabawy.

Ponad to jesteśmy też producentami czapek i kominów. Od lat możecie cieszyć się naszym hitem – czapką o kroju smerfa w najróżniejszym wydaniu. Tutaj również stosujemy dzianiny z UE o gramaturze 200 – 220g. Czapki nie kurczą się, a kolory nie blakną. Ponadto w czapkach z polarem stosujemy wysokiej jakości mikropolar, który nie pilinguje się i nie naciąga. W tym roku (2021) wprowadziliśmy do naszych czapek jednokolorowych drugą warstwę w postaci dzianiny wełnianej z merynosów (gramatura 260g, skład 95% merino, 5% elastan), aby dać Wam już maksymalny komfort. W przyszłości planujemy poszerzanie naszej oferty o kolejne modele.

W ostatnim czasie postanowiliśmy również obserwując panujące trendy wprowadzić odzież z wełny Merynosów. Dzianiny z których korzystamy do jej produkcji pochodzą z Polski lub z UE. Skład tkaniny merino, którą wykorzystujemy do produkcji choćby baggów dziecięcych to 100% wełna merino o gramaturze 340g. Wszystkie produkty dzianinowe są szyte z dzianiny merino o składzie 95% wełna z Merynosów a 5% elastan i gramaturze 250 – 260g.

W naszej ofercie posiadamy też odzież niemowlęcą z bawełny organicznej i wełny merino. Na wiosnę w ofercie pojawią się produkty lniane. Len  jest poszukiwany ze względu na trwałość i przewiewność, Dodatkową zaletą jest to, że tkanina lniana wchłania wilgoć do 20% swojej masy, pozostając w dotyku suchą, co znacząco ogranicza rozwój bakterii. Włókna lniane są uważane za jedne z najzdrowszych włókien naturalnych.

To, że jesteśmy producentem oznacza, że wszystko projektujemy i szyjemy sami. Inspirujemy się życiem, szczególnie naszym życiem rodzinnym oraz panującymi na rynku odzieżowym trendami. Zależy nam, aby tkaniny i dzianiny, z których szyjemy były jak najbardziej naturalne, o wiadomym pochodzeniu i posiadały wszystkie certyfikaty świadczące o tym, że odzież będzie bezpieczna dla wrażliwej skóry dzieci.

Realizujemy zamówienia zarówno indywidualne, ale jesteśmy również otwarci na współpracę handlową.

Giggi.pl